מאמרים

מצלמות אבטחה : 

כאשר החלטתם להתקין מצלמות אבטחה חשוב לבחון מה הם הדרישות ולאיזו מטרה זה אמור לשמש אתכם .

חשוב לבחור את האזורים שאתם רוצים שהמצלמה תקלוט ובזה ניתן כמובן להתייעץ עם בעל המקצוע על מנת לתפוס את מלוא השטח שאתם רוצים לראות . אנו נעזור לכם בזה ונייעץ היכן מומלץ למקם את המצלמה .

כמובן שכמות המצלמות משתנה בין לקוח ללקוח ובהתאם לצרכיו .

מצלמות אבטחה כיום הפכו להיות יותר ויותר נפוצות ונחוצות עקב אין ספור מקרים מזעזעים שאנו נתקלים בהם ביום יום .

כיום מצלמות אבטחה מותקנות  בבתים פרטיים , בניינים , בגני ילדים , בבתי קשישים , מוסדות , בבתי עסק ועוד .

המצלמות משמשות כאמצעי בקרה והרתעה , כאשר יש את המצלמות האבטחה הרגילות האנטי ונדליות , נגד ונדליזם , חבלה ושברים ויש את המצלמות הנסתרות שהן משמשות לבקרה ופיקוח אך אינן נראות לעין .


כל אחד בוחר במה שמתאים לו ובהתאם לצרכיו ולדרישותיו .
​​​​​​​

בסופו של דבר התקנת מצלמות אבטחה היא כלי חשוב לבטחון ולשקט הנפשי שלנו ולכן חשוב ומומלץ להתקין מצלמות על מנת לצמצם את הפשע ולהיות יותר ערניים למה שקורה סביבנו .
התקנת מערכת אזעקה :
​​​​​​​

החלטתם להתקין מערכת אזעקה , עשיתם בדיקה מקיפה , שאלתם חברים , מכרים  , התייעצתם עם בעלי מקצוע ומצאתם מוצר שמתאים לצרכים שלכם ועכשיו אתם שואלים את עצמכם האם כדאי לעשות את ההתקנה לבד או להזמין איש מקצוע ?

אנו נמליץ להזמין בעל מקצוע מוסמך על מנת שההתקנה תתבצע כמו שצריך ולא יהיו תקלות או תסבוכות בעת ההתקנה או יותר גרוע שהמערכת אינה תפעל כמו שצריך ולכן לא תמלא את תפקידה .

מערכות האזעקה מתחלקות לשני סוגים : קוויות ואלחוטיות .
התקנת מערכת קוויות אף תדרוש העברת תשתיות ובזה כמובן אין מנוס ודרוש בעל מקצוע עם ידע בתחום .

לסיכום נמליץ להזמין בעל מקצוע מוסמך, על מנת לעבור על כל הפרטים מתחילת הדרך שהיא הבחירה הנכונה של המערכת שמותאמת במיוחד לצרכים שלכם ועד להתקנה תקינה ובטוחה של המערכת .
​​​​​​​
יש אנשים שאולי מתפתים לבצע את ההתקנה בעצמם אך באם תקרה תקלה או משהו ישתבש בדרך הדבר יגרוף הזמנת מתקין מקצועי למקום וזה כמובן הוצאות כספיות נוספות ולא צפויות.
כאשר תבחרו להתקין את המערכת עם אדם המוסמך לכך תדעו בדיוק כמה זה יעלה לכם ולא יהיו הפתעות בלתי צפויות בדרך וכמובן שתקבלו אחריות על ההתקנה שזה לא פחות חשוב מכך . המאמרים נכתבו ע"י דלוקס מערכות . אין להעתיק או לשכפל את תוכן האתר . 
דף הבית טלפוןפייסבוק